Jeszcze więcej The Last Guardian

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

9 lat wyczekiwania dobiega końca.

Podczas tegorocznego PlayStation Experience pokazano nowy trailer z nadchodzącego The Last Guardian. Gra będzie mieć swoją premierę już jutro, a film ma tylko podsycić chęć zagrania w nową produkcję twórców takich legend jak Ico czy Shadow of the Colossus. Więcej na temat procesu produkcji The Last Guardian oraz historii powstawania gry, znajdziecie w naszym materiale w tym miejscu.

Tytuł opowiada o przyjaźni małego chłopca z ogromną bestią, którzy razem przemierzają niebezpieczne lokacje i stawiają czoła wszelkim niebezpieczeństwom. Joe Palmer przyznał, że ilość zamówień przedpremierowych jaką otrzymali przewyższyła wszelkie oczekiwania deweloperów.

The Last Guardian ukaże się tylko na PlayStation 4, będzie to prawdopodobnie jeden z najciekawszych exclusive’ów na tej konsoli.

Obejrzyj klimatyczny gameplay The Last Guardian

Sony prezentuje trailer The Last Guardian, tyle że wypchany po brzegi fragmentami rozgrywki i naprawdę długi, ponieważ całość trwa ponad osiem minut.

Zobacz poprzedni piękny trailer

Sony udostępnia trailer sklecony z prerendowanych wcześniej materiałów. Wyszło pięknie, lecz szkoda, że takiej jakości nie zobaczymy podczas grania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

10 Shares
Share10
+1
Tweet