Gracze chcą PSN 2.0, Sony odpowiada na inicjatywę

Wczoraj pisaliśmy o ciekawym pomyśle użytkowników PlayStation Network, którzy postanowili walczyć o lepszą sieć. Co na to Sony?

Fani stworzyli stronę BetterPSN.com, na której można zgłaszać pomysły na ulepszenie PlayStation Network. Użytkownicy proszą o poprawę bezpieczeństwa (dwustopniowe uwierzytelnianie ), większą integrację konta PSN z serwisami społecznościowymi, ulepszenie PS Store oraz o wiele innych zmian, których lista wciąż się rozrasta.

Sony oczywiście nie mogło nie zauważyć inicjatywy i w taki oto sposób na nią odpowiedziało (dla serwisu GamesBeat): Informacje zwrotne od społeczności są dla nas bardzo ważne i pomagają w obraniu kierunku, by stworzyć z PlayStation najlepsze miejsce do grania. Zachęcamy użytkowników do zgłaszania pomysłów na poprawienie usług i produktów PlayStation pod adresem http://share.blog.us.playstation.com/. Doceniamy dialog prowadzony z graczami i już w przeszłości kierowaliśmy się ich uwagami.

Nie odniesiono się niestety bezpośrednio do zaproponowanych na BetterPSN.com propozycji, lecz bardzo możliwe, że Sony zapoznało się z listą życzeń. Miejmy nadzieję, że jakiś krok zostanie w przyszłości podjęty.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet