Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Znany hit sprzed lat za darmo na GOG.com!

Warto skorzystać z okazji.

Z okazji 20-lecia serii, klasyczny Unreal Gold jest dostępny za darmo na GOG.com – tylko przez 48h! Grę można odblokować z poziomu strony głównej , wystarczy się zalogować na swoim koncie i dodać grę do swojej biblioteki.

To jednak nie koniec niespodzianek. Z okazji 20-lecia serii, pozostałe gry z szyldem Unreal dostępne są w promocyjnej cenie obniżonej o 80 procent. To świetna okazja, aby zapoznać się z klasykami sprzed lat.

Unreal Gold składał się z poprawionej do patcha o buildzie 226 wersji Unreala oraz oficjalnego expansion packa Return to Na Pali. Z tego względu część graczy, którzy zakupili wcześniej oryginalną wersję Unreala, początkowo narzekało na Epic, że łatka nie została im udostępniona do pobrania z sieci.

 

Szybko po premierze Unreal Gold Epic zdecydował się jednak udostępnić sporny patch, który szybko okazał się być jedynie połowicznym sukcesem. Mimo znacznych usprawnień w wykorzystaniu Direct3D, łatka posiadała gorszy kod sieciowy od poprzedniego buildu 224.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%