Microsoft umożliwi nam zmianę wyglądu Xbox Series X. Motyw ze Starfield jest świetny

Xbox Series X dostanie oficjalne skiny do konsoli z motywem Starfield
Newsy Xbox Series

Xbox Series X dostanie możliwość kompletnego odświeżenia wyglądu. Gracze będą mogli kupić owijkę ze świetnym motywem Starfield.

Starfield wydaje się jedyną tak wielką grą Microsoftu, która ma ukazać się do końca tego roku kalendarzowego. Nic więc dziwnego, że hype train wciąż się rozpędza, a gracze nie mogą coraz bardziej doczekać się upragnionego debiutu. Niejako w promocji gry pomóc może zupełnie nowa owijka na konsolę Xbox Series X.

Owijki dla Xbox Series X

Tak naprawdę dostaniemy aż trzy wzory do wyboru: Starfield, Arctic Camo i Mineral Camo. Fani wojennych strzelanek oraz wszystkiego, co militarne z pewnością ucieszą się dwiema kamuflażowymi opcjami. Jeden z nich to dość popularny arktyczny kamuflaż, a drugi jest w zasadzie taki sam, ale w odcieniach szarości i czerni. Na szczególną uwagę zasługuje jednak motyw ze Starfield.

Owijki zostały zaprojektowane specjalnie dla Series X i mają niestandardowe, precyzyjne dopasowanie. Każdy szczegół został wzięty pod uwagę, aby zapewnić zachowanie wydajności konsoli – wszystkie otwory wentylacyjne są przezroczyste, a małe nóżki zostały dodane do dolnej części owijki, aby zapewnić swobodny przepływ powietrza przez konsolę. Wykonane z solidnych paneli rdzeniowych, które są warstwowo wykończone zaawansowanymi technologicznie tkaninami, owijki są składane wokół konsoli i mocowane za pomocą zapięcia na rzep. Wnętrze owijki jest zadrukowane silikonowymi wzorami, które utrzymują ją na miejscu.

– wyjaśnia Microsoft we wpisie na blogu Xbox

Zdecydowanie brzmi to jak lepsza alternatywa niż polowanie na jeden z wielu limitowanych customizowanych Xboksów. Każdy z nich może przykuć naszą uwagę, choć niekoniecznie sprawdzą się do każdego wnętrza. Sam jestem fanem motywu ze Starfield, tak zresztą pokrywającego się z całą tą ideą “nasa-punk” jaką krzewić ma gra.

Wersja owijki z nowej gry Bethesdy trafi do sprzedaży już 18 października w USA, Europie i Kanadzie. Kosztować ma 49,99 dolarów, czyli zapewne ponad 200 zł. Wersje z kamuflażem zadebiutują 10 listopada w cenie 44,99 dol. (tj. około 180 zł).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie