Wyciekł nowy Xbox Series X w edycji Diablo IV. Ma kosztować więcej

Xbox Series X w edycji Diablo IV wycieka. Nie będzie to jednak zestaw?
Newsy Xbox Series

WYchodzi na to, że Microsoft szykuje Xbox Series X w nowej edycji inspirowanej Diablo IV. Ciekawostką jest fakt, iż niekoniecznie będzie to zestaw.

Microsoft jako potencjalny właściciel Blizzarda może mocno wspierać i reklamować Diablo IV. Gra, która przy okazji bety dosłownie błysnęła i pokazała się od bardzo dobrej strony, może doczekać się dedykowanej jej konsoli. Mowa o Xbox Series X i choć nie znamy szczegółów, istnieje szansa, że nie mówimy o bundle’u.

Plotki o nowym Xboksie napłynęły ze strony użytkownika billbil-kuna, który znany jest ze swoich trafnych przecieków. Często ogłasza nowe gry w PS Plus czy ofertę Prime Gaming. Tym razem wrzucił na Twittera krótką informację, która może bardzo ucieszyć fanów “diaboła”. Okazuje się, że Microsoft może chcieć szykować specjalną edycję swojej flagowej konsoli.

W wiadomości czytamy, że nowa edycja ma zadebiutować w sklepach 6 czerwca 2023 roku, czyli w sam raz na premierę gry. Co ciekawe, ma być droższe od podstawowego XSX o około 60 dolarów. Cena tego sprzętu wyniesie więc 559,99 USD, co daje około 2,5 tys. zł, ale nie warto kierować się tak prostymi wyliczeniami. Nie wiemy też, czy ten Xbox będzie w ogóle dostępny w naszym kraju.

Billbil-kun nie wie, o jaki design miałby zadbać Microsoft. Oznacza to, że wiemy, jak sprzęt może wyglądać. Spodziewam się po prostu ładnych oklein inspirowanych mroczną grą Blizzarda, ale nie wiem, czy nie proszę o zbyt wiele. Leaker zaznacza jednak, że nie słyszał nic o zestawie, co sugeruje, że unikatowy Xbox może nie mieć w środku gry. Z drugiej strony cena całości sugeruje, że miałoby to sens i choćby zwykły kod na grę w pudełku powinien się znaleźć. Pytanie – jak bardzo Microsoft ceni sobie sam design?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie