Xbox Game Pass dzisiaj z definitywnie dziką premierą

Xbox Game Pass z nowymi grami exclusive | Newsy - PlanetaGracza
Newsy Xbox Series

Do katalogu gier Xbox Game Pass dołączyła właśnie kolejny tytuł. To Definitywna Edycja uznanej gry o mrocznym Dzikim Zachodzie.

8 maja na konsolach Xbox Series oraz PlayStation 5 debiutuje Weird West: Definitive Edition. W przypadku sprzętu Microsoftu, tytuł od razu wskoczył do usługi XGP.

Xbox Game Pass powitał nową grę

Gra ponad rok temu pojawiła się na PC oraz konsolach poprzedniej generacji. Nowa edycja różni się tym, że w końcu możemy pograć w płynności 60 klatek na sekundę przy rozdzielczości 4K. Deweloper nie potwierdził niestety, czy posiadacze starszych wersji gry otrzymają darmowy upgrade.

  • Weird West: Definitive Edition (Xbox Series X/S) – 8 maja premiera w XGP

Weird West to izometryczna gra RPG akcji, która przenosi nas na Dziki Zachód, lecz nie taki, o jakim myślisz. To mroczna wersja krainy, po której szaleją potwory i różne paskudztwa. Te możemy ubijać wcielając się w jedna z pięciu klas postaci: łowczynię nagród, indiańskiego łucznika, onirystę walczącego magią, wilkołaka lub humanoidalnego wieprza.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie