Niespodzianka w Xbox Game Pass na styczeń. Możesz już pobrać grę, którą… usunięto

Xbox Game Pass straci wkrótce kolejne gry. Macie niewiele czasu
Newsy Xbox Series XOne

Pełna oferta Xbox Game Pass na styczeń 2023 nie została jeszcze ujawniona. Microsoft postanowił jednak zaskoczyć graczy i niespodziewanie udostępnił ponownie naprawdę kapitalny tytuł.

Gigant z Redmond wrzucił właśnie do Xbox Game Pass kolejną już w tym miesiącu grę. Obie znalazły się w usłudze bez wcześniejszych zapowiedzi. Co już możemy pobierać w styczniu?

Xbox Game Pass styczeń 2023 – dwie gry już są!

Zazwyczaj Microsoft ujawnia nadchodzące do usługi tytuły z wyprzedzeniem, lecz nie tym razem. Na początku tygodnia dodano Stranded Deep, a dzisiaj Mortal Shell Enhanced Edition (do pobrania tutaj).

Z ciekawą sytuacją mamy do czynienia odnośnie drugiej z wymienionych gier. Mortal Shell było przecież już dostępne w XGP, lecz tytuł został usunięty z usługi w listopadzie zeszłego roku. Jak widać, na krótko, ponieważ ponownie możemy się przy nim bawić. Kto zatem nie skończył gry dwa miesiące temu, niech pobiera i bawi się dalej!

Mortal Shell Enhanced Edition jest dostępny na PC, konsolach Xbox oraz xCloud.

Skoro wspomniałem o usuwaniu gier z XGP, warto przypomnieć, że w tym miesiącu usługę opuści kilka produkcji. Oto one:

  • The Anacrusis
  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition
  • Nobody Saves the World
  • Pupperazzi
  • Windjammers 2

Możemy je ogrywać do 15 stycznia, później nie będą już dostępne. No, może że kiedyś powrócą…

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie