Kultowy shooter za moment w Xbox Game Pass? Koniec stycznia może być gorący

Xbox Game Pass z dwiema nowymi grami | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

W sieci pojawiły się doniesienia na temat oczekiwanej przez wielu graczy odświeżonej strzelanki z Jamesem Bondem. Premiera ma nastąpić pod koniec stycznia, w Xbox Game Pass.

Już w zeszłym roku widzieliśmy zapowiedź powrotu GoldenEye 007. Tytuł zadebiutował w 1997 roku na konsoli Nintendo 64 i jak na tamte czasy, był prawdziwą graficzną perełką. Po wielu latach mamy doczekać się reedycji na Nintendo Switch oraz konsole Xbox. Póki co, data premiery jest nieznana, lecz jeden z wiarygodnych insider’ów twierdz, że poprawiony James Bond jest tuż-tuż.

Xbox Game Pass styczeń 2023. GoldenEye 007 może dołączyć do usługi

Informator eXtas1stv ma na swoim koncie potwierdzone przecieki, zatem możliwe, że i tym razem się nie myli. A twierdzi on, że pod koniec miesiąca zagramy w odświeżonego Bonda. Tytuł trafiłby wtedy również do usługi XGP.

Wersja gry na konsole Xbox, w przeciwieństwie do tej na Pstryczka, ma zawierać nie tylko podbitą rozdzielczość. Mówiło się tutaj o wsparciu rozdzielczości 4K i stałej częstotliwości odświeżania. Dodatkowo gracze dostaliby osiągnięcia do odblokowania.

Czekamy na potwierdzenie tych wieści, lecz jeśli się sprawdzą, będzie to świetne uzupełnienie styczniowej oferty XGP, która obecnie wygląda dosyć średniawo.

XGP na styczeń 2023 – potwierdzone gry

  • Już dostępne – Mortal Shell: Enhanced Edition (konsole, PC, chmura)
  • Już dostępne – Stranded Deep (konsole, PC, chmura)
  • Dostępne – Valheim: Mistlands Biome Update (PC)
  • 19 stycznia – Persona 3 Portable (konsole, PC, chmura)
  • 19 stycznia – Persona 4 Golden (konsole, PC, chmura)
  • 20 stycznia – Monster Hunter Rise (konsole, PC, chmura)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie