Xbox Game Pass z nowym rekordem. “Zielonych” rozpiera duma

Xbox Game Pass z gigantyczną niespodzianką. Legenda RPG dostępna
Newsy Xbox Series XOne

Microsoft podał najnowsze wyniki finansowe i choć przychód gorszy, to wiadomość o zasięgach Xbox Game Pass jest fenomenalna.

Wątpiliście kiedyś w usługę XGP? Choć Microsoft nie może pochwalić się takim katalogiem gier ekskluzywnych jak PlayStation, to niewątpliwą zaletą “zielonych” jest właśnie wspomniana subskrypcja. Ta rośnie w siłę.

XGP na nowym szczycie

Microsoft ogłosił wyniki finansowe za II kwartał 2023 roku. Firma zanotowała 13-procentowy spadek przychodów w stosunku do ubiegłego roku. Jednak jest i dobra wiadomość.

We wspomnianym okresie, z platformy Xbox korzystało ponad 120 mln użytkowników miesięcznie. Dowiedzieliśmy się też, że Xbox Game Pass zanotował nowy rekord liczby subskrybentów w okresie trzech miesięcy. Tutaj niestety bez konkretnej liczby, Microsoft nie podzielił się szczegółami.

KUP GAME PASS W PROMOCJI OD 6.27 ZŁ W INSTANT GAMING

Jedno jest pewne, usługa XGP zadomowiła się na konsolach i PCtach wielu graczy. Jeśli jeszcze nie korzystałeś, to naprawdę warto. Warto też kupić subskrypcję w promocji. Instant Gaming oferuje doładowania w niższych cenach:

Xbox-Game-Pass
Xbox Game Pass w promocji Instant Gaming.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie