Xbox Game Pass z nowościami. Jedna była ekskluzywna na PlayStation

Xbox-Game-Pass
Newsy Xbox Series S XOne

Do usługi Xbox Game Pass dołączyły dwie kolejne gry, w tym tytuł, który w 2021 roku rozpowszechniło Sony jako ekskluzywną grę na PS5 oraz PS4.

Subskrybenci usługi Xbox Game Pass (XGP) mogą już cieszyć się kolejnymi nowościami. To dwie gry, po które naprawdę warto sięgnąć, o czym świadczą oceny recenzentów oraz opinie wystawiane przez graczy.

Xbox Game Pass – nowości na koniec czerwca 2023

Pierwszy nowy tytuł to F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch. Za grę odpowiada TiGames, a została ona wsparta przez Sony w ramach PlayStation China Hero Project. Dzięki niemu niezależni deweloperzy mogli przedstawić swoje tytuły całemu światu. Wspomniany tytuł zadebiutował pierwotnie jako ekskluzywna gra na konsole PlayStation, by później pojawić się na PC oraz Nintendo Switch. Dopiero teraz gra pojawia się na systemach Xbox.

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch to platformówka, w której wcielasz się w humanoidalnego królika noszącego na plecach potężne mechaniczne ramię. Tytuł posiada bardzo pozytywne opinie na Steam, więc dlaczego by go nie wypróbować osobiście?

Druga nowość w XGP to z kolei Bramble: The Mountain King – przygodówka z elementami platformówki. Użytkownicy Steam pokochali ten tytuł, o czym świadczą przytłaczająco pozytywne opinie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie