Dwie nowe gry w Xbox Game Pass. Wśród nich propozycja od PlayStation Studios

Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Już dziś możecie zagrać w dwie nowe gry w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Usługa wzbogaciła się o zupełnie premierowe tytuły, które dopiero zadebiutowały na rynku. Co ciekawe, jedną z gier stanowi propozycja od PlayStation Studios, a konkretniej od deweloperów z San Diego Studio. Pora rzucić okiem, w co zagramy.

Nowe gry w Xbox Game Pass. Dwie propozycje

Otrzymywanie gier w ramach abonamentu od razu na premierę jest świetnie. Usłudze Xbox Game Pass można czasami sporo zarzucić, ale faktem jest, że w tym roku otrzymaliśmy i czeka nas przynajmniej kilka świetnych tytułów, w które zagramy od razu w momencie wydania. Nawet dziś, gdy do usługi. O jakich grach mowa? Oto najnowsze propozycje, które już możecie pobierać:

  • Lightyear Frontier – TUTAJ
  • MLB: The Show 24 – TUTAJ

Z czym to się je? Pierwsza pozycja to Lightyear Frontier, które wreszcie trafiło na rynek po pewnym opóźnieniu. Twórcy produkcji zdecydowali się na przesunięcie premiery tak, aby dostarczyć nam lepiej dopracowany produkt. Ostatecznie gra trafiła do nas w fazie wczesnego dostępu, ale już potrafi zachwycać. Jak czytamy w niektórych recenzjach, to produkcja, która z jednej strony zadaje nam wiele pytań, a z drugiej od razu wciąga w wir zabawy. Gra spodoba się fanom Stardew Valley i kosmicznych produkcji opartych na eksploracji — np. No Man’s Sky. W produkcji odwiedzimy tajemniczą planetę, którą będziemy zwiedzać, poznawać i… uprawiać na niej ziemię. Pomoże nam w tym specjalny mech.

A co z MLB: The Show 24? To gra przygotowana przez San Diego Studios, czyli jednego z wewnętrznych deweloperów należąych do rodziny PlayStation Studios. W tym wypadku gra nie jest oczywiście ekskluzywem na konsole Sony. Microsoft postarał się, aby produkcja dla fanów gry w baseball trafiała również na inne urządzenia, dzięki czemu tym razem zagrają również posiadacze Xboksów, Nintendo Switch i pecetów. Jasne, sport ten nie cieszy się w Polsce dużą popularnością, ale może warto dać mu szansę? Wszak tylu fanów w USA czy Japonii nie może się mylić…

Kolejne marcowe gry w Game Pass już wkrótce zostaną ujawnione. Wiemy, że pod koniec miesiąca w usłudze pojawi się też Diablo IV!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie