Nowa gra z otwartym światem już w Xbox Game Pass, ale aż 6 pozycji wylatuje

Xbox Game Pass traci aż 6 gier.
Newsy PC Xbox Series XOne

Call of the Wild: The Angler to nowa gra dostępna do pogrania w ramach Xbox Game Pass. Niestety, już za chwilę możemy pożegnać się z 6 tytułami.

Coś za coś. Jedną grę dostajemy, ale aż sześć tracimy. Nie jest to więc wyrównana oferta, ale już zaraz w XGP debiutuje Starfield, więc można stwierdzić, że większość abonentów i tak będzie zajęta ogrywaniem nowej gry Bethesdy. Jeżeli bardzo nie możecie się doczekać, już od dziś można zagrać w inny tytuł z otwartym światem.

Do abonamentu Xbox Game Pass trafiło bowiem Call of the Wild: The Angler. Jest to stworzona przez Expansive Worlds symulacyjna gra traktująca o… wędkarstwie. Tego typu pozycji na rynku jest całkiem sporo, ale w tym przypadku mówimy o jednej z najbardziej kompleksowych. W końcu znajdziemy tu otwarty świat wypełniony zbiornikami wodnymi, różnymi gatunkami ryb i możliwościami, dzięki którym je wyłowimy. Idealnie na odpoczynek przed monitorem.

Niestety, wraz z nadejściem 31 sierpnia 2023 roku (czyli de facto jutra) z XGP usunięta zostaje część gier. Mówimy o sześciu pozycjach.

Gry usunięte z Xbox Game Pass 31 sierpnia 2023 roku:

  • Black Desert (Konsole, Chmura)
  • Commandos 3 HD Remaster (Konsole, Chmura, PC)
  • Immortality (Konsole, Chmura, PC)
  • Nuclear Throne (Konsole, Chmura, PC)
  • Surgeon Simulator 2 (Konsole, Chmura, PC)
  • Tinykin (Konsole, Chmura, PC)

Jak widać – nie jest tragicznie, ale z pewnością brakować będzie nam świetnego Immortality. Fani taktyki mają ostatnie godziny na ogranie Commandos 3, a jeżeli szukacie niezobowiązującej rozgrywki, warto poświęcić dzisiejszy wieczór na nadrobienie Surgeon Simulator 2.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie