Xbox Game Pass ma nową grę. Ta was zaskoczy, ale na bank pozytywnie

Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Do usługi Xbox Game Pass trafiła dziś nowa, premierowa gra. Choć nie jest to jeden z szalenie wyczekiwanych tytułów AAA, to nadal mowa o ciekawej produkcji. Jesteście fanami Stardew Valley lub podobnych tytułów? W takim razie na bank będziecie zadowoleni. O co chodzi w nowej grze?

Xbox Game Pass i tytuł na premierę

Listopad obfitował i będzie obfitować w sporo nowych i ciekawych gier w usłudze Xbox Game Pass. Dla przykładu już dziś w usłudze pojawi się nowa gra. Mowa o Spirittea, czyli całkiem wyjątkowej produkcji z pogranicza RPG i symulacji. Główny bohater (lub bohaterka) to pisarz poszukujący inspiracji. Nietuzinkowy przypadek sprawia jednak, że postać nabywa zdolność obcowania ze światem duchów. Te jednak są kapryśne i zdenerwowane, a my będziemy musieli nauczyć się z nimi obchodzić.

Skąd jednak porównanie do Stardew Valley? Twórcy jasno komunikowali, że inspirowali się wieloma gra, tak wspomnianym tytułem, jak i np. Harvest Moon. Mamy zatem do czynienia z fascynującą i jednocześnie kojącą opowieścią, stanowiącą świetny wypoczynek od najpopularniejszych i ogromnych gier. Premiera gry (ta oficjalna) ma również miejsce dopiero dziś, dlatego tytuł warto przetestować samodzielnie.

Jeżeli chcecie zagrać w Spirittea, ale niekoniecznie w Game Pass, to mamy dla was dobre wieści. Tytuł jest również dostępny na platformie Steam, jak i Nintendo Switch. Z kolei posiadacze abonamentu ograją go na konsoli Xbox, PC lub w chmurze, gdzie gra też jest jak najbardziej dostępna.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie