Xbox Game Pass – nowa gra ma “przytłaczająco pozytywne” recenzje i musisz w nią zagrać

Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Styczeń powoli dobiega końca, w związku z czym przyszedł czas na ostatnią grę w Xbox Game Pass na ten miesiąc. Chociaż abonament nie kończy go z przytupem i hitem AAA, to nadal jest to pozycja godna uwagi. Do usługi trafiła właśnie gra z “przytłaczająco pozytywnymi” recenzjami na Steam. Jestem pewien, że wciągnie was na długie godziny, bo mi się to zdarzyło.

Nowa gra w Xbox Game Pass – hit Steam

Pora na zakończenie miesiąca i rozliczenia — choćby zapowiedzianych gier, które dołączyły do usługi Xbox Game Pass. Styczeń był w tym wypadku naprawdę niezły, a my dostaliśmy choćby Resident Evil 2 Remake — naprawdę udane odświeżenie kultowej gry. No dobra, ale przecież lista nie została jeszcze wypełniona — to znaczy, nie była aż do dziś. Bo do usługi Microsoftu właśnie trafiła nowa gra, na którą na pewno musicie zwrócić swoją uwagę.

Żeby zbyt długo nie teasować — chodzi o Brotato, czyli naprawdę udaną wariację na temat gier roguelike i zabawnych, humorystycznych produkcji indie. Jeżeli graliście w Vampires Survivors, to w tym tytule poczujecie się jak w domu. O co w nim dokładnie chodzi?

W Brotato wcielamy się w ziemniaka, który musi przetrwać, będąc otoczonym przez kolejne fale wrogów. Zdobywamy coraz lepszy oręż i siejemy zniszczenie wśród hord przeciwników, czekając na ratunek. I to jest w tej grze najlepsze, bo wciąga niesamowicie. O pozytywnym odbiorze tytułu świadczą choćby recenzje na platformie Steam. Ponad 68 tysięcy pozytywnych not mówi samo za siebie, prawda?

Brotato miało swoją premierę w ubiegłym roku na platformach mobilnych (Android, iOS), pecetach i Nintendo Switch. Dziś z kolei gra pojawiła się w usłudze Microsoftu, na konsolach Xbox i PS4 oraz PS5.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie