W Xbox Game Pass wylądowała zadziwiająco solidna gra dla fanów “Szczęk”

Xbox Game Pass z niezwykle solidnym tytułem | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

W Xbox Game Pass dostępna jest już gra Maneater, która przemówi przede wszystkim do fanów rekinów ludojadów, w tym entuzjastów filmu “Szczęki”.

Jeżeli lubicie kinowe “Szczęki” od Spielberga, zapewne czujecie niedosyt gier wideo w stylu “creature feature”. Na szczęście dostępny od dzisiaj Maneater w XGP powinien coś na to pomóc.

Xbox Game Pass ze świetną nowością

Niegdyś na PS2 wylądowała gra Jaws Unleashed, czyli komputerowa wersja “Szczęk”, kultowego już horroru o morderczym rekinie ludojadzie. Osobiście wspominam ten tytuł bardzo ciepło, choć sam w sobie nie był jakoś szczególnie udany. Od tamtej pory w temacie podobnych tytułów jest posucha. Niby mamy Hungry Shark, ale to zupełnie co innego, a Depth może i sprawia frajdę na kilka sesji, lecz to tyle. Co innego Maneater.

Tytuł od Tripwire ogrywałem w okolicach jego premiery, przy czym do tej pory nie mogę się nadziwić temu, jak niedoceniona jest to pozycja. Owszem, czasami nudzi, czasami jest powtarzalna, a czasami po prostu tak szaleńczo głupia, że aż ciężko się nie zaśmiać (sami oceńcie, czy to dobrze), ale sprawia od groma frajdy. Jako zmutowany rekin będziemy siać postrach w otwartym świecie złożonym z różnorodnych biomów. Głównym daniem są oczywiście ludzie.

Tym bardziej cieszy, że w grę można już teraz grać za pośrednictwem Xbox Game Pass. W subskrypcji wylądowała właśnie przeoczona niegdyś nowość, także polecam ją przetestować.

Z innych nowości Microsoft przygotował Madden NFL 24, lecz wyłącznie w formie dostępu za pomocą chmury. Niemniej fani sportowych gier legendarnego cyklu mogą korzystać z nowej części. Tutaj reszta nowości zmierzających do usługi, z kolei w tym miejscu tłumaczymy, czemu jest idealny moment na zakup Xbox Series!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie