Xbox Game Pass dzisiaj z premierą. Konsolowy exclusive ze średnią ocen 84/100

Xbox Game Pass z nowymi grami exclusive | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Dzisiaj kolejna premiera, która od razu wpada do katalogu Xbox Game Pass. To bardzo dobrze przyjęta gra, w której zwiedzamy obcy świat unikając mechanicznych najeźdźców.

Oferta Xbox Game Pass na maj 2023 została właśnie wzbogacona o nową premierę. Warto się nią zainteresować, jeśli choć trochę interesują Cię gry platformowe. Tytuł ten zbiera bowiem rewelacyjne przedpremierowe oceny. Średnia z 13 recenzji zebranych przez Metacritic to 84/100.

Xbox Game Pass na maj 2023 z premierą Planet of Lana

Planet of Lana to platformówka 2D, która jeszcze dzisiaj pojawi się na konsolach Xbox Series i Xbox One. Oprócz tego, pogramy w ten uroczy tytuł również na komputerach PC. Twórcy gry, studio Thunderful Publishing, obiecują nam epicką opowieść toczącą się na przestrzeni wielu galaktyk i wieków. I patrząc na wspomnianą średnią ocen z recenzji, nie są to obiecanki bez pokrycia.

Planet of Lana oferuje ręcznie malowany świat, zagadki logiczne, sekwencje wypełnione akcją, elementy skradanki oraz rozgrywkę opartą na mechanice towarzysza.

Dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie pobrać ten tytuł i sprawdzić go osobiście!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie