Xbox Game Pass z oczekiwanym horrorem. Znamy już 6 gier na maj

Xbox-Game-Pass
Newsy Xbox Series XOne

Kto chce wiedzieć, co czeka nas w Xbox Game Pass w maju, niech zerknie na ujawnione już gry. Jest naprawdę ciekawie. Na liście duże premiery.

Microsoft odsłaniania coraz więcej tajemnic, jeśli chodzi o ofertę XGP maj 2023. Po wcześniejszym ujawnieniu czterech tytułów, poznaliśmy kolejne, które ogramy w usłudze już w przyszłym miesiącu.

Fani horrorów powinni być w siódmym niebie za sprawą Amnesia: The Bunker. Premiera tytułu została właśnie opóźniona o kilka dni. Zatem trafi on do graczy, również w Xbox Game Pass, 23 maja. Ponadto w usłudze zobaczymy Farworld Pioneers oraz Ravenlok. Wśród wcześniej ujawnionych tytułów znajduje się też Redfall, kooperacyjny FPS od twórców Dishonored.

Xbox Game Pass maj 2023 – ujawnione gry

  • Redfall (PC, Xbox) – 2 maja
  • Ravenlok (PC, Xbox) – 4 maja
  • Fuga: Melodies of Steel 2 (PC, Xbox) – 11 maja
  • Amnesia: The Bunker (PC, Xbox) – 23 maja
  • Railway Empire 2 (PC, Xbox) – 26 maja
  • Farworld Pioneers (PC, Xbox) – 30 maja
Xbox-Game-Pass
XGP – abonament w promocji Instant Gaming.

Nie wiem jak Wy, ale ja najbardziej czekam na Amnesia: The Bunker. To pierwszoosobowy horror osadzony w opuszczonym bunkrze podczas I WŚ. Choć grafika nie powala, w tej serii zawsze liczył się klimat. Po pierwszych materiałach z rozgrywki widać, że czeka nas porządna porcja strachu.

Oto zwiastuny wszystkich ujawnionych dotychczas gier z XGP na maj:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie