Xbox Game Pass w maju z jeszcze jedną grą. Przytłaczająco dobrze oceniana

Xbox Game Pass dostanie potężny zestaw 13 nowych gier
Newsy Xbox Series XOne

Maj się kończy, ale na posiadaczy usługi Xbox Game Pass czeka jeszcze jedna gra, która zostanie udostępniona do pobrania pod koniec miesiąca.

Oferta Xbox Game Pass na maj 2023 nie powiedziała ostatniego słowa. W tym miesiącu na subskrybentów czeka jeszcze jeden tytuł, który pobierzemy od 30 maja. To świetna gra indie, która w recenzjach zbierała swego czasu niemal same “dziewiątki”. Na Steam gra cieszy się przytłaczająco dobrymi ocenami, posiadając aż 97% pozytywnych recenzji od użytkowników platformy. Co to za produkcja?

Chicory: A Colorful Tale wkrótce w usłudze XGP

Mowa o uroczej grze przygodowej Chicory: A Colorful Tale. Zostanie ona dołączona do usługi Microsoftu 30 maja. Będzie to ostatni tytuł w XGP na ten miesiąc.

Chicory: A Colorful Tale to gra przygodowa z widokiem odgórnym, w której akcja toczy się w świecie kolorowanek i gdzie wszystko można pomalować. Tytułowa opiekunka Pędzla zaginęła, a wraz z nią wszystkie kolory w krainie. Naszym zadaniem jest zatem pomalowanie świata w jej imieniu.

Deweloper obiecuje, że gra dostarcza ponad 10 godzin rozgrywki oraz dziesiątki misji pobocznych (m.in. dostarczanie poczty, zajęcia plastyczne, robienie zdjęć). Można zagrać również ze znajomym w trybie kooperacji, gdzie razem malujemy świat.

Tak prezentują się wszystkie gry z Xbox Game Pass na maj 2023

  • FIFA 23 (Konsola i PC) – już dostępne
  • Eastern Exorcist (Konsola, PC i Chmura) – już dostępne
  • Ghostlore (Konsola) – już dostępne
  • Planet of Lana (Konsola i PC) – już dostępne
  • Cassette Beasts (Konsola) – już dostępne
  • Massive Chalice (Konsola i Chmura) – już dostępne
  • Railway Empire 2 (Konsola, PC i Chmura) – już dostępne
  • Chicory: A Colorful Tale (Konsola i PC) – dostępne od 30 maja

Jak oceniacie ofertę z tego miesiąca? Co ograliście z tej listy?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie