Xbox Game Pass traci kolejne gry. Macie niewiele czasu, aby je ograć

Xbox Game Pass straci wkrótce kolejne gry. Macie niewiele czasu
Newsy PC Xbox Series XOne

Microsoft poinformował o kolejnych “czystkach” w Xbox Game Pass. Z oferty abonamentu wyleci 5 gier. Na szczęście nie musicie aż tak się martwić.

Wkrótce do uwielbianego przez graczy abonamentu trafi sporo nowych pozycji, w tym FIFA 23 czy Railway Empire 2. Przy okazji nowości dostanie także Sea of Thieves czy Age of Empires II. Wszystko to brzmi świetnie, ale przy okazji stracimy także dostęp do kolejnych tytułów. Wraz z końcem tego miesiąca, nie będziemy już mogli ograć tych pięciu gier.

Xbox Game Pass – gry dostępne do 31 maja:

  • Europa Universalis (PC)
  • Evil Genius 2: World Domination (Chmura, Konsole, PC)
  • FIFA 21 (Konsole, PC – EA Play)
  • Floppy Knights (Chmura, Konsole, PC)
  • Lawn Mowing Simulator (Chmura, Konsole, PC)

Największym hiciorem z pewnością jest na tej liście FIFA 21, ale jej strata nie zmienia praktycznie nic. W końcu, jak wspomniałem wyżej, do usługi wlatuje najnowsza część uwielbianej serii o piłce nożnej. Dlatego też zdziwiłbym się, gdyby edycja 21 była przez kogokolwiek opłakiwana, tym bardziej że FIFA 23 spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Szkoda też Evil Genius 2 oraz zaskakująco relaksującego symulatora koszenia trawnika, czyli Lawn Mowing Simulator. Gra na Steam cieszy się pozytywnymi opiniami, więc być może warto poświęcić kolejne dni na sprawdzenie jej w ramach abonamentu?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie