Nowe gry w Xbox Game Pass. 3 tytuły, w tym megahit z tego roku!

Xbox Game Pass z Dead Space i innymi hitami już niedługo
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Już dziś do usługi Xbox Game Pass trafiły 3 nowe pozycje. Wśród dobrze ocenianych gier znajdziemy m.in. jedną z ciekawszych premier tego roku, czyli remake Dead Space. Bardzo dobrze przyjęty horror kultowej gry to idealna pozycja na Halloween. Poza nim znajdziemy w ofercie parę innych, równie ciekawych tytułów. Zdecydowanie będzie w co pograć!

Xbox Game Pass – Dead Space Remake i inne nowe gry

Do usługi Xbox Game Pass regularnie trafiają nowe i ciekawe pozycje. O grach dołączających do abonamentu piszemy regularnie, a tym razem wieści są nadwyraz pozytywne. Posiadacze wyjątkowej usługi rozpoczną dziś przygodę w 3 tytułach, z czego jeden to wyjątkowa, tegoroczna premiera. Wprost idealnie na nadchodzące Halloween i długie, jesienne wieczory. Jesteście ciekawi, jakie nowe gry w Game Pass są już dostępne? Oto lista:

  • Dead Space (PC, Xbox Series X|S, chmura);
  • Frog Detective: The Entire (konsole Xbox, chmura);
  • Mineko’s Night Market (PC, konsole Xbox, chmura);

Gry będą dostępne w abonamencie Game Pass dziś po południu. To jednak nie koniec nowości na październik. Jeszcze w tym miesiącu do usługi zostaną dodane dwie kolejne gry. Mowa o Headbangers: Rhythm Royale oraz Jusant. To świetne wieści, choć nie oszukujmy się. Remake pierwszego Dead Space jest w tym wypadku daniem głównym i przystawką zarazem.

To genialny tytuł i idealne podsumowanie tego, jak powinien prezentować się remake. Gra zebrała średnią ocen Metacritic na poziomie 89 punktów od recenzentów. Gracze również byli łaskawi, oceniając grę średnio na 8.8 na 10. Czy to wystarczający argument za tym, aby zagrać? Zdecydowanie tak! Dlatego nie zabieramy wam więcej czasu i zapraszamy do rozgrywki.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie