8 nowych gier w Xbox Game Pass na listopad. Świetny zestaw na jesień

Xbox Game Pass będzie jeszcze droższy - obiecuje szef Xbox
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass na PC i konsolach mają powody do radości. Już w listopadzie do usługi trafi aż 8 nowych gier. Wśród nich znajdziemy kilka interesujących perełek. Zadowoleni będą m.in. fani gier rodem z Japonii, czy też managerów piłkarskich. Zapowiada się ciekawa, gamingowa jesień na konsolach i komputerach.

Nowe gry w abonamencie Xbox Game Pass

Listopad zmierza do nas wielkimi krokami, a co za tym idzie w usłudze Xbox Game Pass pojawią się nowe gry. Przedostatni miesiąc tego roku zachęci nas przynajmniej 8 nowymi tytułami. Wśród nich znajdzie się kilka naprawdę interesujących pozycji. Oto te, które zostały oficjalnie zapowiedziane:

  • PlateUp! (od 02.11);
  • Thirsty Suitors (od 02.11);
  • Football Manager 2024 (od 06.11);
  • Roboquest 1.0 (od 07.11);
  • Dungeons (od 09.11);
  • Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name (od 09.11);
  • Coral Island 1.0 (od 14.11);
  • Persona 5 Tactica (od 17.11);

Zróżnicowanie tytułów jest zatem spore. Fanów piłki nożnej ucieszy obecność Football Manager 2024, podczas gdy miłośnicy japońskich klimatów z pewnością sięgną po odsłonę Like a Dragon Gaiden lub Personę 5 Tactica.

Jeżeli jesteście niecierpliwi i głodni dobrych gier, to niedawno do abonamentu Game Pass również trafiło kilka ciekawych tytułów. Prawdziwą perełką jest oczywiście Dead Space Remake, czyli jedna z ciekawszych premier tego roku. Gra jest dostępna w usłudze dla graczy na PC, konsolach Xbox Series X|S oraz w chmurze.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie