Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wpadka Naugty Dog w The Last of Us. Producent przeprasza

W zamian za problemy, które spotykają graczy, mają oni dostać darmowe mapy do trybu multiplayer.

The Last of Us okrzyknięte jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji konsol, niedawno pojawiło się na PS4 w wersji Remastered. Mimo że gra wygląda rewelacyjnie od strony graficznie, niestety twórcy nie ustrzegli się błędów. Jeden z nich znajduje się w trybie multiplayer.

Mowa o matchmakingu, który ma za zadanie dobierać graczy w rozgrywce. Niestety nie działa on prawidło, ponieważ oczekiwanie na kompanów trwa często zbyt długo. Naughty Dog zdaje sobie sprawę z problemu. Przygotowywana jest specjalna łatka z tej okazji. Wiemy, że działanie matchmakingu jest frustrujące. Pracujemy jednak nad tym, aby go poprawić – czytamy na oficjalnej stronie producenta.

Jednak, aby nieco udobruchać fanów, producent przygotował dla nich prezent. To dwie nowe mapy dla trybu multiplayer. Mają być dostępne w formie DLC zarówno na PS3 jak i PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się