Wiedźmin znów na planie. Henry Cavill wrócił do pracy po zakażeniu COVID-19

Wiedźmin: Polski fan wręczył Henry'emu Cavillowi wspaniały prezent
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Po przerwie wywołanej przez zakażenie COVID-19 Henry Cavill powrócił cały i zdrowy na plan serialu Wiedźmin.

Aktor otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa jeszcze w lipcu. Choć po tygodniowej przerwie wznowiono prace, kręcąc sceny niewymagające udziału Cavilla, on sam powrócił na plan w późniejszym terminie. Dziś już wiadomo, że produkcja ponownie ruszyła pełną parą; serialowy Geralt znów w 100% bierze udział w zdjęciach do trzeciego sezonu Wiedźmina.

Sam aktor zapewne nie narzekał na przymusowe wolne. Jako zapalony gracz kwarantannę spędził prawdopodobnie przed ekranem. Parę tygodni temu, już po informacji o przerwie w zdjęciach, pochwalił się na Instagramie nowym chłodzeniem swojego PC; niestety nie podał przy tym informacji, w co ostatnio gra.

Koronawirus w wiedźmińskich szeregach prawdopodobnie wywoła małe opóźnienie w pracach. Zakończenie zdjęć planowano jeszcze na sierpień; teraz plan będzie musiał funkcjonować do około połowy września. Można mieć jedynie nadzieję, że twórcy liczyli się z możliwością dwutygodniowego poślizgu; Wiedźmin nadal ma szansę wyjść na czas, choć obecnie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie