Przekonaj się, do której wiedźmińskiej szkoły należysz. CD Projekt RED zaprasza na quiz

Wiedźmin Sirius zostało już naprawione przez CD Projekt RED
Newsy Rozrywka

CD Projekt RED zaprasza graczy i fanów Wiedźmina na quiz. Dzięki niemu dowiemy się, która wiedźmińska szkoła najlepiej oddaje nasz charakter.

Nowy pomysł CD Projekt RED traktuję nieco jak rekompensatę za to, że na remake pierwszego Wiedźmina będziemy musieli trochę poczekać. Tytuł ten być może nie znajduje się jeszcze nawet w produkcji, skoro jego premierę zaplanowano dopiero po czwartej części serii. No ale nic to, chyba warto uzbroić się w cierpliwość, wszak oryginał był świetny. A to czekanie być może umili nam prosty quiz.

Wiedźmin i szkoła pytań

Zdaję sobie sprawę z tego, że przed laty w internecie prawdziwy boom przeżywały różnego rodzaju internetowe quizy. „Przekonaj się, jakim celebrytą jesteś” albo „do której szkoły Harry’ego Pottera należysz” to chyba jedne z bardziej popularnych testów sprawdzających naszą osobowość. I choć w żadnym wypadku nie należy ich traktować jako wyznacznik naszego psyche, stanowią dość dobry „zjadacz czasu”.

Tak więc, jeżeli nudzi Wam się w pracy albo po prostu jesteście ciekawi, do jakiej szkoły ze świata Wiedźmina należycie – CD Projekt RED zaprasza Was na quiz. Znajdziecie go w tym miejscu. Całość polega na odpowiedzi na 10 pytań, na które możecie wybrać jedną z trzech zamkniętych odpowiedzi (A, B lub C), a w efekcie dowiecie się, jak szkoła wiedźminów najlepiej oddaje Wasz charakter. Jest to szybkie, łatwe, a rezultaty mogą zaskoczyć.

U mnie wyszła szkoła wilka i w sumie nie wiem, czy jestem w pełni usatysfakcjonowany takim wynikiem. Choć to najpopularniejsza wiedźmińska szkoła i to ta, do której należał Geralt z Rivii, ciekawią mnie też odpowiedzi doprowadzające do innych wyników. W każdym razie jest to chyba obecnie najlepszy sposób, żeby umilić sobie te 5 minut. To zawsze 5 minut bliżej premiery Wiedźmina 4. Nie można również zapomnieć o next-genowej łatce do „trójki”. Ta ukaże się już 14 grudnia 2022 roku. Porównanie graficzne znajdziecie w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie