Limitowany Wiedźmin będzie kosztować 14 tys. zł. Zobaczcie zwiastun

Wiedźmin limitowana figurka Geralta
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wiedźmin to wyjątkowa marka, lecz czy sądzicie, że znajdą się osoby gotowe zapłacić za figurkę Geralta około 14 ty. zł? Powstanie jedynie 500 sztuk takiego Białego Wilka.

Licencjonowana figurka Geralta jest opracowywana przez firmę PureArt. Jak wspomniałem, tylko 500 fanów Białego Wilka będzie mogło postawić sobie takie cudo w salonie. Dokładnie tak, ponieważ na biurko przy komputerze z pewnością się nie zmieści. Wiedźmin będzie miał wysokość 110 cm i za jego wysokością idzie… wysoka cena.

Na stronie PureArt można składać zamówienia przedpremierowe na figurkę Geralta. Cena to 3499 dolarów, zatem po przeliczeniu na złotówki wychodzi lekko ponad 14 tys. zł. Sporo, lecz można sobie rozłożyć płatność na raty.

Oczywiście za ceną idzie jakość. Korpus figurki wykonano z żywicy poliestrowej, a skórę z silikonu. Twarz posiada szklane oczy oraz niezwykle drobiazgowo opracowane owłosienie. Do tego mamy szytą na miarę zbroję Kaer Morhen wykonaną z najwyższej jakości skóry i prawdziwej kolczugi. Jest również zdejmowany płaszcz i zestaw “prawdziwych metalowych mieczy Wilka”.

Premiera figurki jest planowana na pierwszy kwartał 2025 roku, a zamówienia będą realizowane na całym świecie. Więc jak, zaczynamy odkładać drobniaki na limitowanego Wiedźmina?

Wiedźmin – Zwiastun limitowanej figurki Geralta

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie