Wiedźmin i nieziemska sesja zdjęciowa Triss Merigold

Wiedzmin 3 triss merigold cosplay
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Triss Merigold emanuje wdziękiem i pięknie wykonanymi strojami. To kolejne niesamowite zdjęcia rudowłosej czarodziejki, która jest jedną z ulubionych bohaterek gry Wiedźmin 3.

Triss zawsze była dobrą inspiracją dla świata cosplay’u i jak widać po nowej sesji zdjęciowej modelki vick_torie, dobra passa wciąż trwa. Wiedźmin na pewno nie odmówiłby takiej damie romantycznej kolacji. Dziewczyna przygotowała niesamowitą suknię, którą Triss nosiła w Dzikim Gonie podczas balu maskowego.

Wiedźmin 3 i rudowłosa Triss Merigold w romantyczych kadrach [9 zdjęć]

Lecz nie tylko wspomniana długa suknia odsłaniająca ramiona “występuje” na prezentowanym cosplay’u. Niektóre zdjęcia prezentują bohaterkę tuż po jej zrzuceniu. Najbardziej podoba mi się jednak fotka zrobiona na statku, z dopiskiem “Come with me… I’ll waiting for you”. Jest to zdjęcie “najbardziej ubrane” ze wszystkich, które zaraz zobaczycie. Widzimy na nim Triss Merigold w podstawowym stroju znanym z trzeciej części Wiedźmina od CD Projekt RED.

Cieszy fakt, że komuś po prostu chce się robić profesjonalne cosplay’e. Niektórzy powiedzą, że “dla kasy” i jest w tym również sporo prawdy. Modelki wcielające się w nasze ulubione postacie z gier dodają jednak wspaniałej otoczki marce i sprawiają, że wciąż żyje ona w naszych sercach. Zatem pora na zdjęcia, a ja zachęcam również do odwiedzenia profilu vick_torie choćby na Instagramie. Warto też zajrzeć na profil fotografki Milligan Vick, która odpowiada za przedstawione zdjęcia.

Kolejne zdjęcia Triss Merigold na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie