Yennefer z Wiedźmin 3: Dziki Gon z nową bielizną i strojami

Wiedźmin 3
Newsy PC

Wiedźmin 3 dostał kilka nowych modów, które są dedykowane Yennefer z Vengerbergu. Dzięki nim czarodziejka całkowicie odmienia swoją garderobę.

Jeśli Yennefer z Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z Twoich ulubionych postaci, zobacz, jakie nowe suknie, bluzki czy bieliznę możesz dla niej dostać. Pojawiło się kilka modów (Renesansowa Kolekcja), które starają się upodobnić stroje do tych, jakie opisano w książkach o Wiedźminie.

Wiedźmin 3 – renesansowa kolekcja dla Yenn

Za wszystkie projekty odpowiada moder ringkvinna, który tak tłumaczy swoją decyzję o nadaniu Yennefer nowego wizerunku:

Ta kolekcja modów ma na celu dodanie do gry odzieży inspirowanej książkami, głównie dla Yennefer. Niektóre opierają się konkretnie na strojach z książek, inne są inspirowane prawdziwymi strojami historycznymi, a jeszcze inne są po prostu wytworem mojej wyobraźni. Osobiście byłem rozczarowany brakiem różnorodności w grze, jeśli chodzi o kostiumy. Wraz z dodatkiem Krew i Wino pojawiła się spora liczba nowych elementów garderoby, ale i tak chciałem mieć ich więcej dla Yennefer. Tak narodził się ten projekt.

A jakie są efekty pracy modera? Iście renesansowe! Screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie