Wiedźmin 3 z gorącą zabójczynią z Assassin’s Creed Syndicate

Wiedzmin-3
Newsy PC

Kto nadal lubi wrócić do Wiedźmin 3: Dziki Gon, może teraz spotkać w grze Evie Frye z Assassin’s Creed Syndicate. Dziewczyna zastąpiła Yennefer, wystarczy zainstalować moda.

Jeden z moderów odesłał Yennefer na emeryturę, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd czarodziejki. I tak w grze Wiedźmin 3 pojawiła się Yenn wyglądająca jak Evie Frye ze wspomnianej części Asasynów. Wyszło naprawdę ciekawie!

Wiedźmin 3 – Yennefer jak Evie Frye

Moder posługujący się pseudonimem ZRivii2 udostępnił swoje nowe dzieło nazwane Yennefer Eviefer Very Early. Programik zajmuje się wyglądem czarnowłosej czarodziejki z Vengerbergu i to w zasadzie tyle, albo „aż tyle” Autor projektu zaznacza, że stworzył moda dla osób, którym nie podoba się wygląd Yennefer:

Jesteś zły, bo twoja Yennefer nie wygląda dobrze? Nie martw się, mam na to rozwiązanie. Mod Eviefer zmienia wygląd Yennefer na seksowną młodą zabójczynię Evie Frye z Assassin’s Creed Syndicate.

ZRivii2

Zatem kto chce mieć odmienioną Yennefer, niech pobiera moda!

Filmik z Yennefer jako Evie Frye, screeny i link do pobrania na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie