Wiedźmin 3: Siła i Delikatność. Zobacz Geralta i Triss na wspaniałych zdjęciach

Wiedźmin-3-cosplay
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Zapraszam na podwójny cosplay zainspirowany grą Wiedźmin 3. To, co łączy obie sesje, to fotograf, który wykonał zdjęcia.

Niedawno przeglądałem profil alensalens na Instagramie i szczerze go polecam fanom cosplay’u. Jako fan gry Wiedźmin 3, od razu zauważyłem Geralta w niezłej sesji zdjęciowej, gdzie w Białego Wilka wcielił się bloodwinny. Okazuje się, że ten sam artysta sfotografował również modelkę marven_art w roli Triss Merigold. Po nitce do kłębka znalazłem jeszcze jedną podobną sesję czarodziejki, gdzie swojego aparatu użyczył j.melmoth.

I właśnie tymi znaleziskami chcę się z Wami dzisiaj podzielić. Geralt wypadł bardzo przekonująco, a jego rynsztunek został wykonany w najdrobniejszych detalach. Musiało to zająć sporo czasu, zatem doceniam i chylę czoła.

Z drugiej strony mamy Triss Merigold. Marven_art urzeka swoja urodą, prezentując się w stroju “sypialnianym”, który Geralt na pewno dokładnie poznał podczas niejednej z upojnych nocy kochanków.

Wiedźmin 3 – Triss Merigold i Geralt – cosplay [11 zdjęć na podstronach]

Kolejne zdjęcia Triss oraz Geralta na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie