Wiedźmin 3 dostał nowe DLC i Geralt wygląda jak Big Boss. Fan się postarał

Wiedźmin 3 DLC przepaska na oko
Newsy PC

Wiedźmin 3 otrzymał Eyepatches DLC, które od razu skojarzyło mi się z bohaterem serii Metal Gear. Mała rzecz, a cieszy. Można pobierać.

Dzisiaj znalazłem dla Was kolejny ciekawy mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który jest kompatybilny z next-genową wersją tytułu oraz starszą edycją 1.32. Choć to mały dodatek, bardzo spodobał się społeczności serwisu Nexusmods. A to dlatego, że całkowicie odmienia wizerunek Białego Wilka.

Wiedźmin 3 z przepaską na oko

Mod nosi nazwę Eyepatches DLC i został stworzony przez dwóch moderów (Draiamond i Bjorn_18). W opisie projektu czytamy: Nowe DLC dodające 9 zupełnie nowych przepasek na oko dla Geralta.

Nasze przepaski na oko zostały szczegółowo zaprojektowane, aby bezproblemowo zintegrować się z istniejącą zawartością gry, zapewniając graczom świeże spojrzenie. Każdy wariant jest starannie wykonany i zawiera skomplikowane detale, od wytartych tekstur po klasyczne, niezniszczone kolory.

Aby zdobyć opaski, będziesz musiał odwiedzić różnych handlarzy w świecie gry.

Na drugiej podstronie screeny prezentujące przepaski oraz miejsca, gdzie je znajdziesz.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie