Wiedźmin 3 next-gen dostał ponad 100 postaci, nawet „na równi z Geraltem”

Wiedźmin 3
Newsy PC

Wracam jeszcze raz do doskonałego moda do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który znacznie podnosi szczegółowość drugoplanowych postaci.

Niedawno pisałem o modzie Characters Reworked Project do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jest on ciągle rozbudowywany i doczekał się właśnie kolejnej aktualizacji. Teraz ponad setka postaci może cieszyć się teksturami, które często nie ustępują jakością wyglądowi samego Białego Wilka.

Wiedźmin 3 i lepszy wygląd bohaterów drugoplanowych

Autor opisywanego moda (pseudonim cnfilmm) podkreśla, że wraz z wydaniem aktualizacji next-gen do Wiedźmina 3 był nieco rozczarowany prawie nieistniejącymi zmianami w modelach postaci drugoplanowej obsady. Przeszkadzały mu tekstury 1-2K dla ważnych bohaterów, przez co ich wygląd trochę irytował, gdy patrzyło się na doskonałe tekstury Geralta.

Więc postanowiłem podjąć się zadania i samodzielnie ulepszać twarze i stroje postaci. TO NIE JEST prosty skaler, ponieważ odkryłem, że kiedy jedynie skalowałem tekstury, były one okropne. Zatem dałem im nowe tekstury. Teraz niektóre postacie są nawet na równi z Geraltem.

cnfilmm

Cały projekt autor moda podzielił na trzy części:

  • 1 Część: Obejmuje wszystkie główne i drugorzędne postacie męskie
  • 2 Część: Obejmuje wszystkie główne i drugorzędne postacie kobiece
  • 3 Część: Obejmuje wszystkich męskich NPC, krasnoludów, elfów i niziołków

Mod wprowadza tekstury w wysokiej rozdzielczości 2K-4K zarówno dla twarzy, jak i strojów. Są one bardziej szczegółowe niż te, które widzimy w Wiedźminie 3 next-gen.

Przykładowe screeny poprawionych postaci i link do pobrania moda na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie