Wiedźmin 3 next-gen z poprawioną mapą gry

Wiedzmin-3-mapa
Newsy PC

Next-genowa wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekała się lepszych i wyraźniejszych tekstur mapy. Ale to nie jedyny plus z instalacji moda.

Jeśli spojrzeć na najpopularniejsze obecnie mody do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, to wśród społeczności serwisu Nexusmods prym wiedzie malutki programik dotyczący mapy. Projekt nie jest nowy, lecz dopiero teraz został zaktualizowany i działa również z next-genową wersją gry.

Wiedźmin 3. Ach, ta niewyraźna mapa…

Posiadacze komputerów PC, którzy grają w “nową” wersję starego Wiedźmina 3, mogą już instalować moda Upscaled UI – Map – Next Gen. Jego działanie jest banalnie proste, lecz praktyczne zarazem.

Ten mod przeskalowuje wszystkie tekstury mapy. Zauważysz to na swojej minimapie oraz dużej mapie w menu gry.

Skutkiem ubocznym moda, za którego ostatecznie wielki plus, jest to, że na minimapie poznikały wszystkie brzydkie i widoczne połączenia tekstur.

Kilka screenów, które porównują oryginalną mapę oraz opisywanego moda, zobaczysz na stronie Nexusmods. Jeśli spodobał się Tobie efekt, pobierzesz stamtąd również niezbędne pliki.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie