Problem ze sterowaniem w Wiedźmin 3 next-gen rozwiązany. Geralt w końcu dobrze „reaguje”

Wiedźmin 3
Newsy PC

Część graczy skarży się, od premiery next-genowej wersji gry Wiedźmin 3, na „opóźnienia” w sterowaniu. Właśnie pojawił się mod, który eliminuje problem.

Jeśli irytuje Cię tzw. input lag w nowej wersji Wiedźmin 3: Dziki Gon, jest na to rozwiązanie. Gracze PC mogą pobrać modyfikację, której skuteczność została już potwierdzona przez wiele osób.

Wiedźmin 3 next-gen. Input lag już nie będzie męczył

Na stronie Nexusmods można znaleźć moda Next Gen Movement Input Lag Fix do Wiedźmina 3. Jak się okazuje, na dobre likwiduje on opóźnienia w sterowaniu. Na te skarżyło się sporo osób, a problem był widoczny m.in. przy zmianie wolnego biegu na szybszy. Biały Wilk z opóźnieniem reagował na polecenia, jakie mu wydawaliśmy za pomocą klawiatury bądź kontrolera.

Kto chce poprawić jakość sterowania, moda pobierze z tego miejsca. Ci, którzy już zaopatrzyli się w programik, bardzo go chwalą. Oto jedna z wielu pozytywnych opinii:

Jesteś moim bohaterem. To opóźnienie reakcji z biegu jałowego było moim jedynym problemem ze sterowaniem. Można było nawet zobaczyć, jak kamera lekko się obraca, gdy czekała, aż Geralt zdecyduje się ruszyć. Teraz mogę przestać kombinować z innymi modami, takimi jak Smooth Movement i Immersive Motion, które nie rozwiązały problemu (w każdym razie dla mnie).

Nexusmods

Obecnie opisywany mod jest jednym z najchętniej pobieranych przez wiedźmińską społeczność serwisu Nexusmods. Widać zatem, że naprawdę był potrzebny i przydaje się graczom. Ty też skorzystasz?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie