Wiedźmin 3 okryty mrokiem jak w pamiętnym trailerze. Nowy mod do pobrania

wiedźmin 3 killing monsters-min
PC

Wiedźmin 3 jeszcze nigdy nie był taki mroczny. Nowy mod powoduje, że cała gra wygląda tak, jak w świetnym zwiastunie „Killing Monsters”.

Wiedźmin 3, mimo dość kolorowej i żywej gamy kolorystycznej, jest wciąż mroczną grą RPG, szczególnie gdy chodzi o tematy w niej poruszane. Jeżeli jednak wolelibyście poczuć mrok pod kątem wizualnym, mamy coś dla Was.

Wiedźmin 3 rodem ze zwiastuna

„Killing Monsters Reshade” to ciekawa modyfikacja, która wpływa na ogólną kolorystykę całej gry. Dzięki temu dzieje Geralta z Rivii bardziej przypominają mroczne fantasy niż kolorową baśń. Wygląd rodem z Dark Souls dostępny jest do pobrania za pośrednictwem Nexus Mods.

Mod znacznie obniża całkowitą saturację grafiki, podkreśla kontrast i wydaje się nieco przyciemniać całość. Teraz zamiast żywych kolorów mamy wyprane barwy, utrzymane w stylistyce kojarzącej się przede wszystkim z „szarością” zwiastuna, który znajdziecie poniżej.

Warto zaznaczyć, że twórca moda podkreśla, iż nie użył żadnej modyfikacji światła, skupił się wyłącznie na kolorach. Oprócz screenów w tym newsie przygotowano również krótki gameplay z użyciem moda, dzięki czemu możecie sprawdzić, czy taki styl graficzny pasowałby Wam, bez potrzeby ściągania plików. Te, swoją drogą, pobierzecie stąd.

Warto podkreślić, że to niejedyna modyfikacja skupiająca się na przywróceniu wyglądu ze wspomnianego trailera. Niedawno pisaliśmy o kosmetycznych poprawkach do wyglądu wyposażenia Geralta, które również wzorowane są na „Killing Monsters”. Obydwie modyfikacje mogą gwarantować więc najbardziej „zwiastunowe” doznania w Wiedźminie 3.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie