Geralt zajrzy dosłownie wszędzie. Nowa funkcja podczas cut-scenek w grze Wiedźmin 3, od fana

Wiedźmin 3
Newsy PC

Wiedźmin 3 otrzymał kolejnego moda, który okazuje się niezwykle przydatny. Teraz będziesz mógł sam zdecydować, jak patrzyć na scenki przerywnikowe.

Tryb fotograficzny to jedna z nowości, jaką studio CD Projekt RED wprowadziło w next-genowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Niestety, wspomniany tryb nie pozwala wykonywać fotek podczas scenek przerywnikowych, gdzie jesteśmy tylko obserwatorami wydarzeń. Można to zmienić w prosty sposób.

Wiedźmin 3 i całkowite odblokowanie trybu fotograficznego

Moder o pseudonimie beethy przygotował Photo Mode Unlocked. Dzięki jego projektowi, tryb fotograficzny działa we wszystkich przerywnikach filmowych Wiedźmina 3.

Autor moda podkreśla, że należy wykonać jedną czynność, by cieszyć się wolnością w omawianym trybie:

Przed aktywacją trybu fotograficznego w przerywniku filmowym włącz go krótko przedtem, a następnie wyjdź z niego. Musisz to zrobić tylko raz po załadowaniu nowego zapisu gry. Dzieje się tak dlatego, że aparat będzie znajdował się w miejscu, w którym ostatnio używany był tryb robienia zdjęć.

beethy

Na drugiej podstronie link do pobrania i zdjęcia wykonane dzięki modowi.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie