Wiedźmin 3 z przywróconym efektem, który miał pojawić się w grze

Wiedzmin 3
Newsy PC

Jeszcze przed wydaniem gry Wiedźmin 3, na pokazowych filmikach przedpremierowych, mogliśmy zobaczyć ciekawy efekt krwistej smugi ciągnącej się za mieczem Geralta. Chcecie go z powrotem?

Na Nexusmods wylądował właśnie bardzo efektowny mod do Wiedźmina 3. Można powiedzieć, że po jego instalacji walka przypomina “krwawą łaźnię”.

Wiedźmin 3 i efekt krwi za mieczem Geralta

Mod nosi nazwę Blood Trails. Jak zaznacza jego autor, programik dodaje ślady krwi do każdego zamachu mieczem, który “łączy się” z wrogiem. Po uderzeniu widzimy bardzo krwawy i okrągły ślad.

Ta funkcja została po raz pierwszy zauważona podczas demonstracji gry na GDC 2015. Ale z jakiegoś powodu była nieobecna w premierowej wersji gry. Ten mod przywraca efekt i dodaje określone ślady krwi do określonych potworów.

Nexusmods

Zatem, na przykład insektoidy będą miały zieloną krew. Wampiry będą miały czarną krew, a zwierzęta / ludzie / zwykłe potwory będą miały zwykłą czerwoną krew.

Jak wygląda krwawa walka po instalcaji moda? Screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie