Przerobił 80 postaci z gry Wiedźmin 3. Piękniejsi i doskonalsi w każdym calu

Wiedźmin 3
Newsy

Oto mod do Wiedźmin 3: Dziki Gon, który powinien znaleźć się na dysku twardym każdego posiadacza gry w wersji PC.

W sieci wylądowała kolejna modyfikacja do Wiedźmina 3. Kto zwraca uwagę na detale podczas grania, a szczególnie na wygląd twarzy postaci, niech pobiera i cieszy się lepszą jakością.

Wiedźmin 3 – lepsze twarze z nowymi teksturami

Characters Reworked Project został stworzony przez modera posługującego się pseudonimem cnfilmm. Zaznacza on, że jego mod zawiera ponad 80 odnowionych i przerobionych postaci zapewniających większą różnorodność i więcej szczegółów mieszkańcom Wiedźmińskiego Świata.

Autor moda odświeżył zarówno postacie z podstawowej wersji gry, jak i z dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Chodzi o bohaterów pierwszoplanowych, jak i tych drugorzędnych. Każdy z nich otrzymał tekstury w wysokiej rozdzielczości 2k-4k, więcej szczegółów, ulepszone mapy, lepszą cerę oraz poprawione tekstury pancerza.

Efekt jest naprawdę świetny, co potwierdzają screeny, które zobaczysz poniżej:

Wiedźmin 3
Wiedźmin 3

Więcej screenów i link do pobrania moda na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie