Wiedźmin 3 dostał next-genowy licznik śmierci. Możesz pochwalić się znajomym

Wiedźmin 3 next-gen także w pudełku! Edycja z gadżetami - znamy cenę
Newsy PC

Next-genowa wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w końcu obsługuje modyfikację, która dodaje do gry zabójczy licznik. Teraz będziesz dokładnie wiedział, z iloma przeciwnikami rozprawił się Geralt.

Podrzucam Wam kolejny ciekawy mod do gry Wiedźmin 3. Dzięki niemu w grze pojawi się licznik automatycznie nabijający kolejnego posłanego do piachu wroga. Jest on bardzo szczegółowy. Po link do pobrania oraz szerszy opis zapraszam poniżej.

Wiedźmin 3 next-gen i Kill Count

Mod nosi nazwę Kill Count i jego oryginalna wersja powstała dosyć dawno, w 2016 roku. Teraz ktoś w końcu odświeżył temat i wrzucił na stronę Nexusmods wersje programiku, która działa w wersją gry 4.03.

Po zainstalowaniu moda, w statystykach pojawi się licznik, który pokaże nie tylko łączną liczbę wszystkich uśmierconych przez Geralta stworzeń. Oddzielnie zliczane są ofiary ludzkie, bestie, a nawet przyjaźnie nastawione zwierzęta. W przypadku potworów, licznik pokaże również rozbicie na konkretne kreatury.

Jak wygląda licznik? Skąd pobrać moda? Wszystko na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie