Wiedźmin 3 z fotorealistycznym Geraltem. Nowa twarz Białego Wilka jak prawdziwa

Wiedźmin 3 mod twarz
Newsy PC

Fani gry Wiedźmin 3, którzy posiadają wersję Dzikiego Gonu na PC, mogą teraz “wymienić” twarz Geralta na taką, która powala detalami.

W sieci znalazł się nowy, naprawdę świetny mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Programik podmienia tekstury twarzy Białego Wilka, a efekt jest zaskakująco dobry.

Wiedźmin 3 jak prawdziwy z nowym modem

Mod, który można pobrać ze strony Nexusmods, nosi nazwę Next Gen Geralt. Jego autor postanowił tak przerobić twarz bohatera, by była jak prawdziwa. Czerpał przy tym inspiracje z grafik oraz filmików promujących grę jeszcze lata temu.

Mod jest w pełni kompatybilny zarówno ze starszą wersją gry (1.32), jak i tą nową, next-genową (4.00). Jego instalacja jest banalnie prosta – wystarczy pobrać wybrany plik z tej strony, rozpakować go i umieścić w folderze ze swoimi innymi modami.

Warto też zaznaczyć, że można pobrać nową twarz w wersji “standardowej”, lub z jaśniejszą skórą, a nawet osobno mamy plik, gdzie Geralt posiada bielsze brwi, biały zarost i bardzo bladą skórę. Dodatkowo, osobno możesz pobrać pliczek zmieniający tekstury oczu.

Tak wygląda Geralt nowej generacji

8 kolejnych screenów nowej twarzy Geralta na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie