Postacie z Wiedźmin 3 z nowym zwyczajem. Zaskakująco proste i potrzebne rozwiązanie

Wiedźmin 3 mod dynamiczne stroje
Newsy PC

Ile razy graliście w Wiedźmin 3: Dziki Gon i zastanawialiście się, czy bohaterów świata nie stać na nowe ubrania? Dlaczego w ogóle się nie przebierają?

Wiedźmin 3 otrzymał moda, który wprowadza do świata gry nowy zwyczaj niechodzenia ciągle w tym samym. Teraz ponad 20 najważniejszych postaci w końcu zacznie dbać o swój wizerunek w zależności od sytuacji.

Wiedźmin 3 z modem na “dynamiczne stroje”

Mod nosi nazwę Dynamic outfits for everyone i został przygotowany przez gracza posługującego się pseudonimem Perdita25.

Ponad dwudziestu najważniejszych NPC-ów zmienia teraz swoje stroje na różne momenty gry, dopasowując je do aktualnej sytuacji. Mod zawiera wiele strojów dla Ciri, Yen i Triss, kilka strojów dla Jaskra, Priscilli, Keiry, Filippy i Margarity oraz jeden dodatkowy strój dla szesnastu innych postaci.

Perdita25

Żeby zainstalować moda poprawnie, należy trzymać się ściśle instrukcji podanej na stronie Nexusmods, gdzie również znajdziecie niezbędne pliki.

Na drugiej podstronie zobaczysz, w jakich strojach wystąpią Ciri, Yen, Triss i inni bohaterowie po zainstalowaniu moda.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie