Wiedźmin 3 dostał kurtyzany, jakich w życiu się nie spodziewałem

Wiedźmin 3 kurtyzany
Newsy PC

Geralt z gry Wiedźmin 3 świętoszkiem nie jest i jeśli gracz mu na to pozwoli, może przebierać w kobietach, korzystając m.in. z zamtuzów. Tamtejsze panie doczekały się ciekawego moda.

Jeden z moderów zaskoczył mnie swoim projektem Classy Courtesans do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. A to dlatego, że poszedł trochę pod prąd i zamiast rozebrać, to bardziej ubrał panie lekkich obyczajów. Sporo modów do gier widziałem i zazwyczaj jest tak, że społeczność moderska ściąga ciuszki z pięknych kobiet. Opisywany mod jednak przypadł mi do gustu, ponieważ kurtyzany wyglądają w nowych strojach po prostu bardziej uwodzicielsko.

Wiedźmin 3 i kurtyzany z klasą

Za moda odpowiada użytkownik Nexusmods posługujący się pseudonimem Perdita_. Skąd jego pomysł na nadal kuszące, lecz bardziej ubrane panie z zamtuzów? Większej filozofii tutaj nie ma:

Pomyślałem, że waniliowe stroje dla kurtyzan (czyli najbardziej ekskluzywnego poziomu pań lekkich obyczajów w grze) wyglądają trochę słabo, więc dałem im nowe, bogate i kolorowe suknie. Zmieniłem stroje kurtyzan w Passiflora i Chameleon na takie, które bardziej przypominają odsłaniające ciało wersje damskich strojów z wyższych sfer.

Perdita_

Na drugiej podstronie zobaczysz, jak prezentują się nowe stroje pań z Passiflora i Chameleon. Autor moda zaznacza, że nie testował scen miłosnych z tamtejszymi dziewczynami, więc nie jest pewien, czy ich bielizna na pewno pasuje do modowanych strojów. Założę się, że gracze, którzy pobiorą moda, na pewno szybko to sprawdzą.

Nowa wersja kurtyzan – screeny i link do pobrania na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie