Wiedźmin 3: Icewine teraz dla większej liczby graczy. Nowa wersja

Wiedźmin 3 Icewine (1)
Newsy PC

Teraz również posiadacze gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w starszej wersji mogą wymrozić się w Toussaint. Mod wprowadzający zimę do regionu doczekał się świeżutkiej wersji.

Nie każdy fan Geralta z Rivii ma mocny komputer PC pozwalający grać przyzwoicie w next-genową wersję gry Wiedźmin 3. Część osób pozostała przy starszej edycji tytułu 1.32. Niestety dla nich, nowo powstające mody nie zawsze są kompatybilne z taką wersją gry.

Tak było choćby z opisywanym tutaj The Witcher 3 Icewine (Winter in Toussaint). Pięć miesięcy temu modyfikacja pojawiła się w wersji next-gen i dopiero teraz doczekała się edycji dla starszego Wiedźmina. Sporo osób o nią pytało, zatem zobaczcie gdzie pobrać.

Wiedźmin 3 teraz z mroźną mapą Toussaint

Modyfikacja zajmuje się pogodą w słonecznym regionie Toussaint. Po instalacji, zamiast zieleni i kwiatów zobaczymy bure kolory i śnieżyce. Jak zaznacza autor projektu, Icewine zawiera nową mapę i minimapę dla Toussaint, trochę śnieżnych tekstur, nowy system pogodowy i inne drobiazgi.

Mod w wersji old-gen waży 924.6MB. W dalszej części tekstu znajdziesz gameplay (niestety dostępny jest jedynie z wersji next-gen), screeny oraz link do pobrania. Warto wspomnieć, że należy posiadać dodatek Krew i Wino, żeby w ogóle zainstalować programik.

Na drugiej podstronie gameplay i screeny z zimowego Toussaint

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie