Wiedźmin 3 dostanie tekstury, o jakich każdy marzy. Termin premiery odległy

Wiedzmin-3
Newsy PC

Oto kolejny filmik prezentujący zmiany, jakie wprowadzi pakiet Reworked Project NextGen Edition do gry Wiedźmin 3. Jest na co czekać, choć poczekamy długo.

Moder Halk Hogan prezentuje nowe wideo, na którym możesz zobaczyć ostateczną wersję powstającego projektu HDRP. To jeszcze ostrzejsze i bardziej szczegółowe tekstury, które sprawią, że nawet Wiedźmin 3 next-gen zacznie wyglądać znacznie lepiej.

Wiedźmin 3 – nowe tekstury w drugiej połowie roku

Przypomnę, że projekt HDRP jest rozwijany od lat, a teraz jego autor pracuje nad nową wersją moda, który ma być kompatybilny z next-genową wersją Wiedźmina 3. Co ważne, nadchodząca wersja będzie działać również ze starszymi wersjami gry V1.31/1.32.

Halk Hogan pokazał małą próbkę zmian. Możemy zatem spojrzeć, jak nowe tekstury mają się do starszej oraz do nowszej wersji Dzikiego Gonu. W opisie filmiku moder wyjaśnił, że niestety data premiery będzie miała miejsce w drugiej połowie tego roku. Dopracowanie szczegółów wymaga czasu. A więc czekamy!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie