Wiedźmin 3: Geralt Of Rivia Dark Edition gotowe do pobrania. Oto mroczna wizja Geralta

Wiedźmin 3
Newsy PC

Wiedźmin 3 doczekał się kolejnego wartego uwagi moda, który dotyczy Białego Wilka. Jeśli chcesz zrobić z niego prawdziwego mrocznego twardziela, dobrze trafiłeś.

Oto Wiedźmin 3: Geralt Of Rivia Dark Edition. To mod do gry, który podmienia tekstury nie tylko Białego Wilka, lecz również Płotki. Po instalacji programiku wiedźmin i jego rumak zyskują sporo… krwi oraz brudu.

Wiedźmin 3 i Mroczny Geralt. Pobieraj moda

Za projekt odpowiada moder posługujący się pseudonimem Banjomir. Jak tłumaczy, Geralt Of Rivia DARK EDITION jest wariacją na temat niektórych jego poprzednich prac, nadając Geraltowi mroczniejszy, bardziej złowrogi wygląd.

Nasz bohater otrzymał nowe tekstury 4K i na jego twarzy możemy zauważyć brud. Zmieniły się również tekstury pancerza Kaer Morhen. Tutaj mamy dwie wersje – albo pancerz jest czyściutki, albo upaprany błotem i krwią. Autor moda zadbał też o ciemniejszą wersję kolczugi.

Fajnie, że mod zajmuje się również Płotką. Koń otrzymał nowe, wysokiej jakości tekstury w dwóch wersjach; czyste lub brudne i ubłocone.

Na drugiej podstronie screeny prezentujące brudną Płotkę i mrocznego Geralta.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie