Wiedźmin 3 z pomysłem, który robi furorę wśród graczy. Mod na „dynamiczne” dziewczyny

Wiedźmin 3 mod
Newsy PC

Jeśli chcecie urozmaicić wygląd bohaterek i widzieć je w różnych strojach oraz fryzurach wraz z postępem fabuły, ten mod do Wiedźmin 3: Dziki Gon jest dla Was.

Na nexusmods codziennie lądują nowe mody do gry Wiedźmin 3. Ten opisywany zadebiutował dwa dni temu i ma szczególnie dużo pobrań. Widać, że już wbija się na szczyt popularności.

Wiedźmin 3 i mod na dynamiczną zmianę Yennefer, Ciri oraz Triss

Projekt nosi nazwę Dynamic NPC’s. Jak pisze jego autor, po instalacji moda Yennefer, Ciri i Triss będą się zmieniać podczas wydarzeń z głównego wątku fabularnego. Taki zabieg ma jeszcze bardziej pogłębić imersję podczas grania.

Zmiany dotyczą strojów oraz fryzur wspomnianych bohaterek. Do pobrania są trzy różne warianty moda. Pierwszy (Dynamic NPC’s) to wersja podstawowa i preferowana. Drugi (Dynamic NPC’s – Vanilla Hair) pozbywa się popielatych długich włosów dla Ciri. Trzeci (Dynamic NPC’s – Vanilla Hair and Outfits) jest polecany graczom, którzy chcą tylko dynamicznego wyglądu, ale bez popielatych długich włosów Ciri lub nowych strojów.

Mod działa zarówno ze starszą wersją Wiedźmina 3, jak i z wydaniem next-genowym. Jest kompatybilny również ze wszystkimi modami twarzy i włosów.

Na drugiej podstronie zobaczysz screeny prezentujące zmieniające się bohaterki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie