Wiedźmin 3 ze smacznym dodatkiem. CD Projekt RED porzucił, fan dokończył

Wiedźmin 3 w tawernie
Newsy PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon odzyskał już sporo zawartości, która była rozwijana przez CD Projekt RED, lecz nie znalazła się w grze. Czas na kolejny smaczek. I to dosłownie.

Na stronie nexusmods pojawił się malutki mod w formie DLC, który nosi nazwę Restored Content – Cherry. Jak już pewnie zgadliście, zajmuje się on czereśniami. Ale w jakim sensie?

Wiedźmin 3 – Geralt, zajadaj czereśnie!

W plikach gry odnaleziono nieukończoną zawartość, która miała, ale z jakiś względów nie znalazła się w ostatecznej wersji Wiedźmina 3. To definicja XML i ikona elementu spożywczego – czereśni. Praca modera polegała jedynie na stworzeniu nowych ciągów dla wszystkich języków, wskazaniu właściwej ikony i “umieszczeniu” jej u sprzedawców w świecie gry. I tak do Dzikiego Gonu trafił alchemiczny przedmiot „Cherry cordial”.

Czeresienki można kupić choćby w tawernie na Skellige, w Złotym Jesiotrze, czyli jednej z licznych tawern w Novigradzie, w zajeździe w Nowym Sadzie oraz wielu innych miejscach. Jak wspomniałem, to przedmiot alchemiczny, zatem posiada pewne właściwości.

Co zyska Geralt po zjedzeniu czereśni? O tym na drugiej podstronie

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie