Wiedźmin 3: Tajemniczy Kupcy DLC. Pobieraj nowy dodatek od fana

Wiedźmin 4 - co czeka
Newsy PC

Choć studio CD Projekt RED nie wydaje już nowych dodatków do Wiedźmin 3: Dziki Gon, to od czego jest społeczność gry? Ta wciąż pracuje nad ciekawymi DLC.

Od początku roku pisałem o przynajmniej trzech dodatkach do Wiedźmin 3: Dziki Gon, które powstały dzięki zaangażowanym fanom produkcji od CD Projekt RED. Zaraz o nich przypomnę, ale najpierw napiszę o nowym, który dopiero co ujrzał światło dzienne. Projekt nosi nazwę DLC – Mysterious Merchant and Gwent Card Dealer i został już udostępniony do pobrania. Zatem zobaczmy, co dodaje do przygody Białego Wilka.

Wiedźmin 3 z nowymi tajemniczymi kupcami

Po instalacji moda, na ziemiach Velen pojawią się dwaj nowi handlarze. Pierwszy z nich posiada przedmioty z szerokiej gamy i różnych kategorii. Jak zabawnie zaznacza autor moda, już nigdy nie zabraknie nam wątróbki trolla jaskiniowego. U kupca nabędziemy:

  • Składniki alchemiczne
  • Składniki rzemieślnicze
  • Zioła
  • Mutageny (zarówno zwykłe, jak i te mocniejsze)
  • Barwniki (nie trzeba już iść do Toussaint, aby zdobyć barwniki)
  • Runy i glify
  • Narzędzia
  • Różności (skóry, pierścionki, naszyjniki itp.)

Drugi tajemniczy kupiec oferuje natomiast wszystkie karty do Gwinta. Kupisz je teraz wygodnie w jednym sklepie (obejmuje tylko karty, które można normalnie kupić na całym świecie, nie obejmuje kart, które można wygrać tylko w zadaniach i frakcji Skellige).

Gdzie znaleźć nowych kupców w świecie gry? Filmik i namiary na drugiej podstronie

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie