Wiedźmin 3 – Ciri czy Shani? Zobacz zdjęcia i zdecyduj

Wiedźmin 3 cosplay Shani i Ciri
Cosplay Newsy Rozrywka

Zapraszam na kolejne udane sesje zdjęciowe inspirowane grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tym razem prezentujemy Ciri oraz Shani, a co ciekawe, w obie dziewczyny wciela się ta sama modelka.

Wiedźmin 3 od samej premiery jest obiektem zainteresowania nie tylko graczy, lecz również świata cosplay’u. I nic w tym dziwnego. Studio CD Projekt RED stworzyło genialny tytuł, który mimo wielu lat na karku, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nawet teraz powstają mody do gry wprowadzające do wiedźmińskiego świata nowe funkcje oraz przywracające wyciętą zawartość. Lecz dzisiaj nie o modach będzie, lecz o cosplay’u. Całkiem niezłym.

Wiedźmin 3 – cosplay Ciri oraz Shani

Dawno nie podsyłałem Wam żadnego cosplay’u, lecz ostatnio natknąłem się na pięknie wykonane sesje zdjęciowe wspomnianych bohaterek. Fotki znalazłem na profilu Cosplayer Ksana Stankevich, czyli dziewczyny mającej w swoim dorobku sporo „growych” wcieleń. Wybrałem dwa, moim zdaniem naprawdę warte obejrzenia.

Poniżej zobaczysz dwa pierwsze zdjęcia modelki, a jeśli poczujesz się zainteresowana / zainteresowany, jeszcze więcej fotek czeka na kolejnej podstronie.

Więcej zdjęć na drugiej podstronie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie