Wiedźmin jak zbir. Zobacz, co zrobiono z jego twarzą

Wiedzmin-3-mod-Brutal-Face-
Newsy

Wiedźmin 3 dostał ciekawego moda, który zmienia aparycję Geralta. Jeśli sądziłeś, że bohater jest choć trochę sympatyczny z wyglądu, to teraz zmienisz zdanie.

Trochę się zdziwiłem, że akurat ta modyfikacja zyskała w ostatnich dniach aż tak ogromną popularność. Na nexusmods, jest obecnie jest na szczycie listy najchętniej pobieranych plików przez fanów gry Wiedźmin 3. A co programik robi z Geraltem po instalacji? No cóż, jego nazwa to Brutal Face 2, więc chyba już wszystko jasne.

Wiedźmin 3 odarty z resztek sympatii

Jak zobaczyłem screeny prezentujące moda, pomyślałem sobie “ale zbir”. I tak odbierają zmieniony wygląd Białego Wilka również osoby komentujące projekt. Lecz nie uważają tego za wadę, a zaletę operacji plastycznej bohatera.

To najlepszy mod Lore Friendly dla Geralta, jaki widziałem. Tak przerażająca i brzydka twarz, że dzieciak może się wkurzyć od samego patrzenia na niego.

Ważne jest to, że mod Brutal Face 2 działa z next-genową wersją Dzikiego Gonu. Dwójka w jego nazwie wskazuje, że to druga edycja programiku. Wcześniejsza wersja to stare dzieje i nie została dostosowana do nowej odsłony Wieśka.

Efekt Geralta zbira został uzyskany m.in. dzięki dodaniu lekkiej asymetrii do modelu twarzy oraz uwydatnieniu blizn. Na obrazkach zobaczymy również żółte oczy, lecz nie są one częścią moda.

Jak wygląda brzydki Geralt? Filmik i screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie