Wiedźmin 2 może wkrótce zabłyszczeć lepszą grafiką

Wiedźmin 2 z pewnością ma jeszcze rzeszę ogromnych fanów. Jeśli należysz do tego grona i dodatkowo posiadasz konsolę Xbox One X, być może otrzymasz niedługo mocny argument, by jeszcze raz odpalić produkcję od CD Projekt RED.

Kilka gier z konsoli Xbox 360, działających na obecnej generacji w ramach wstecznej kompatybilności, otrzymało specjalne łatki, by wykorzystać moc Xbox One X. W ubiegłym tygodniu Albert Penello potwierdził, że kolejne tytuły będą ulepszane i wygląda na to, że wśród nich znajdzie się Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Jak zauważa serwis wccftech, jeden z użytkowników forum Reddit opublikował zdjęcie przedstawiające rzekomy dowód na powyższą rewelację. Fotkę wrzucamy poniżej i jak łatwo na niej dostrzec, obok tytułu Wiedźmin 2 pojawił się dopisek Xbox One X Enhanced.

Jeśli zdjęcie jest prawdziwe i nie mamy do czynienia z jakimś błędem, być może już niedługo Microsoft obwieści dobrą nowinę. Póki co traktujcie tę informację jako niepotwierdzoną.

Swoją drogą, ciekawe, czy taki wzmocniony Wiedźmin 2 zaoferowałby coś więcej niż wsparcie dla rozdzielczości 4K. Lepsze oświetlenie i inne efekty? Czekamy na szczegóły, o ile wszystko nie jest fake’m.

Wiedźmin 2 może wyładnieć na Xbox One X

Wiedźmin 2 Xbox One X Enhanced

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.